İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI İSPER VE İSFALT İŞYERLERİ İÇİN 1. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ BAĞITLANTI
< Geri

"İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE BAĞLI İSPER VE İSFALT İŞYERLERİ İÇİN  1. DÖNEM TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİ BAĞITLANTI"

"İSPER VE İSFALT'DA ÇALIŞAN ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN"

Sendikamız TES-İŞ ile İstanbul Personel Yönetim A.Ş. (İSPER) ve İstanbul Asfalt Fabrikaları San. ve Tic. A.Ş. arasında yapılan müzakerelerin sonucunda 1.07.2020 tarihinde yürürlüğe girecek olup 28.02.2023 tarihinde sona eren 1. Dönem Toplu İş Sözleşmelerinde anlaşmaya varılmıştır. 

İki işyerinde toplam 2 bin 538 üyemizi kapsayan toplu iş sözleşmelerimiz; sendikamızı temsilen müzakereleri yürüten Genel Başkan Yardımcımız Hüseyin Ozil, İstanbul 2 No’lu Şube Başkanımız Adem Aşıkkutlu ve 2 No'lu Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İstanbul 3 No’lu Şube Başkanımız Hasan Ağırman ve 3 No'lu Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz tarafından imzalanmıştır. 

Sözleşmeleri, İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına Endüstriyel İlişkiler ve Organizasyonel Gelişim Koordinatörü Ali Arzuman, Danışman Av. Ertürk Eras, İSPER ve İSFALT Genel Müdürleri Ayşe Banu Saraçlar, Burak Sıralı ve işveren temsilcileri imzalamıştır.

Sözleşmelerimizin İstanbul Büyükşehir Belediyesine, İSPER VE İSFALT'da çalışan üyelerimize ve sendikamıza hayırlı olmasını diliyoruz. 

Müzakerelerde gösterdikleri olumlu yaklaşımlardan dolayı başta İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İBB Yöneticileri, Başkan Danışmanı Yiğit Oğuz Duman, Endüstriyel İlişkiler ve Organizasyonel Gelişim Koordinatörü Ali Arzuman, Danışman Av. Ertürk ERAS, Endüstriyel İlişkiler Yetkilileri, İSKİ Genel Müdürü Raif Ermutlu, İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen, İSPER Genel Müdürü Ayşe Banu Saraçlar, İSFALT Genel Müdürü Burak Sıralı, şirketlerimizin yöneticileri ve sözleşmede emeği geçen tüm İBB yetkililerine teşekkür ediyoruz.