Kiler Holding'de Çalışan Üyelerimizin Dikkatine;
< Geri

Kiler Holding'de Çalışan Üyelerimizin Dikkatine;

12-17 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz işyeri baş temsilci ve temsilciler toplantısında; temsilci arkadaşlarımızın bize ilettikleri tüm beklenti ve karşılaşılan sorunların önümüzdeki toplu iş sözleşmemizde ve mevcut sözleşmemizin bitimine kadar ki süre içerisinde imzalanmasını talep ettiğimiz ek iyileştirme protokolü çalışmalarında yer alması ve çözüme kavuşturulabilmesi için; Genel Başkanımız Sn. İrfan KABALOĞLU, Toplu İş Sözleşmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hüseyin ÖZİL, Şube Başkanımız
Sn. Muharrem DEMİRCAN ve Şube Eğitim Sekreterimiz Şahin ZİNİ' den oluşan TES-İŞ heyeti, Kiler Holding Yönetim Kurulu Baskanı Sn. Ümit KİLER ve Yönetim Kurulu Üyesi Nihat ÖZDEMİR ile biraraya gelmiştir.
Taleplerimizin dile getirildiği toplantı, üyelerimizin yararlanacağı ek iyileştirme protokolü çalışmalarının başlatılması konusunda işveren tarafının en kısa sürede sendikamıza dönüş yapması kararlaştırılarak sona ermiştir. Olumlu bir geri dönüş almayı ümit ettiğimiz iyileştirme protokolü konusundaki gelişmeler ve taleplerimiz en kısa sürede üyelerimizle paylaşılacaktır.
Saygılarımızla üyelerimizin bilgilerinize sunarız.